Speed Dating

 

Princip speed datingu je jednoduchý. Seznamuje rychle a efektivně větší počet nezadaných dvojic najednou. Večerem provází moderátorka, která uvede začátek akce a dále dohlíží na její plynulý průběh.

Ženy se usadí ke stolkům, muži k nim přisednou a mají 5 minut na seznámení. Po 5-ti minutách dá moderátorka pokyn a muži se přesunou k další partnerce (následujícímu stolku) dokud se všechny dvojice nevystřídají. Účastníci si během seznamovacího večera dělají poznámky o vzájemných sympatiích a na konci předají moderátorce seznam těch, se kterými si přejí vyměnit kontakt. Do té doby účastníci vystupují jen pod křestními jmény nebo pod přezdívkou a v podstatě anonymně. Pokud si nepřejete s nikým měnit kontakt nemusíte. To je jedna z velkých výhod speed datingu.

Speed Dating - jak u nás probíhá...

Neprve je třeba vybrat si konkrétní akci z naší nabídky a přihlásit se. Po přihlášení na vybranou akci emailem obdržíte potvrzení s přidělenou přezdívkou. Několik dní před termínem konání vám zašleme email s podrobnými informacemi. Budete vědět v kolik hodin přesně dorazit a jak bude seznamovací akce probíhat.

Na akci se sejde přibližně stejný počet mužů a žen. Pro uvolnění vám na úvod nabídneme welcome drink. Při příchodu obdržíte seznam přezdívkami účastníků, se kterými se během večera potkáte.

Na rychlé rande máte 5 min - i to bohatě stačí k prvnímu úsudku

Dámy se usadí u očíslovaných stolků a po odstartování večera k nim přisednou pánové. Rozhovory probíhají v 5-ti minutových intervalech. Po uplynutí časového limitu a pánové postoupí k další dámě. Jestli vás protějšek zaujal a máte zájem se sním znovu vidět, označíte ho v seznamu. Seznam na konci večera odevzdáte.

Doporučuji připravit si pár otázek na partnera, které Vás zajímají.  Není cílem za 5 minut zjistit celý životopis protějšku. Měli byste volit otázky, které jsou intuitivní a zjistit, jak se s protějškem cítíte, zda se Vám líbí jeho humor či jeho vystupování, vyjadřování.... Jestliže si vzájemně padnete do oka, určitě si najdete příležitost promluvit si znovu a probrat detaily.

Výsledky večera vám pošleme emailem ještě týž večer.

Padli jste si do oka a dál je to na vás. Můžete si být jisti, že sympatie jsou na obou stranách. Nenechte si svou šanci utéct!

Praktické tipy pro úspěšné seznámení

  • Přijďte vkusně a čistě oblečení
  • S úsměvem jde všechno líp
  • Připravte si otázky, které Vás zajímají
  • Během večera si pište poznámky, ať druhý den víte, s kým máte shodu
  • Dejte na svou intuici
  • Neberte to příliš vážně, nestresujte se dopředu