FAQ (Často kladené otázky)

Bude mi stačit pět minut rozhovoru, abych se rozhodl/a?

Pět minut určitě nestačí na to důkladně poznat budoucího partnera. Ale poznáte, jestli je vám člověk na druhé straně sympatický, jak na vás působí vzhledem, gesty, hlasem i celkovým projevem. Věřte intuici a třeba i přeskočí pověstná jiskra!

Jsem stydlivé povahy, dělá mi problémy konverzovat s neznámými lidmi.

Budete v příjemném prostředí, všichni na tom budou stejně jako vy, většina lidí před setkáním s novými lidmi cítí nervozitu. Je dobré si dopředu připravit pár slov o sobě a pár otázek, které Vás zajímají ohledně partnera. A když vás nic nenapadne, na místě dostanete seznam několika inspirativních otázek. Uvidíte, že nakonec prožijete příjemný večer.

Již jsem jeden seznamovací večer absolvoval, můžu se přihlásit znovu?

Pokud se Vám poprvé nepovedlo najít tu pravou, určitě nezoufejte a zkuste to znovu. Šance jsou otevřené.

Nevyhovuje mi žádná věková kategorie, co mám dělat?

Můžete se přihlásit do věkové kategorie, která je vám nejblíže. Občanské průkazy nekontrolujeme. Každopádně budeme rádi, když nám napíšete a jakou kategorii byste měl zájem. Je možné, že je Vás více a otevřeme novou kategorii.

Jak dlouho trvá seznamovací večer?

Seznamovací večer trvá přibližně 1 - 1,5h.

Proč je mi přidělena přezdívka?

Přezdívka chrání Vaší anonymitu. Může Vás během večera inspirovat v konverzaci a urychlí zpracování a rozeslání výsledků.

Kolik lidí se zúčastní seznamovacího večera? Je možné, že bude výrazně vyšší počet jednoho pohlaví?

Večera by se mělo zúčastnit minimálně 6 mužů a 6 žen. Bohužel nemůžeme zaručit, že dorazí všichni přihlášení. Pokud by na místě bylo výrazně méně účastníků, obdržíte finanční kompenzaci. Je možné že nebude naprosto stejný počet žen a mužů, rozdíl ale nebude veliký.

Jak rychle dostanu vyhodnocení večera? Jak bude vypadat?

Výsledky večera rozesíláme emailem co nejdříve. Nechceme Vás napínat. Pravděpodobně výsledky obdržíte ještě týž večer a nebo nejpozději druhý den ráno.

V emailu budou uvedeny kontaktní emaily u přezdívek, se kterými jste se vzájemně označili, že se chcete znovu vidět. Je jasné, že sympatie jsou na obou stranách, co podniknete dál, je na Vás.

Přihlásil jsem se na seznamovací večer, co když nestihnu zaplatit včas?

Ihned po přihlášení na seznamovací večer Vám pošleme email s platebními informacemi. Doba na provedení platby je 5 pracovních dní. Pak systém automaticky zruší Vaší rezervaci. Pokud nestihnete provést platbu a o rezervaci máte zájem, kontaktujte nás a domluvíme se na dalším postupu.

Můžu se na seznamovací večer přihlásit den před termínem? Jak proběhne platba?

Jestliže jsou volná místa, určitě se můžete přihlásit i na poslední chvíli. Platbu vyřešíme na místě.

Co když jsem se přihlásil na seznamovací večer delší dobu dopředu a nemohu se dostavit?

V takovém případě nás co nejdříve kontaktujte. Pokud jste už zaplatil a je ještě 5 dní před termínem, vrátíme Vám celou částku.

Jak budu informován a jak se bude postupovat, jestliže večer zruší organizátor?

Může se stát, že o některou z vyhlášených akcí nebude dostatečný zájem. V takovém případě Vás budem informovat emailem 2 dny před konáním akce. Rezervační poplatek Vám v plné částce vrátíme.